fbpx Skip to main content

Nyní je ta pravá chvíle, abych s láskou ručně vyrobil váš šperk

Na tento proces potřebuji 2–4 týdny, ale v případě potřeby je možnost domluvit se i na kratším termínu. Na konci vznikne nadčasový šperk na míru, který vypráví váš příběh a bude ceněn pro další generace.
Vytvoření vlastního šperku na zakázku (ať už je to zásnubní prsten, snubní prsteny na míru nebo speciální dárek k narozeninám) může být často skličující. Já však budu s vámi spolupracovat, budu poskytovat rady ohledně materiálů i designu a převedu vaši vizi do nositelného předmětu vytvořeného na míru nositele, který přetrvá a stane se adeptem rodinného klenotu i pro příští generace. Níže jsou jednoduše vysvětleny kroky v mém procesu na zakázku – od počáteční konzultace, přes model a prohlížení kamenů, až po finální odevzdání.

Začínáme rozhovorem

Tvorba šperku na zakázku je opravdu úžasný zážitek. Vyslechnu si vaše nápady, kdy musím přesně porozumět tomu, co máte na mysli. Pokud máte nějaké obrázky nebo jste našli obrázky online, jež představují druh šperku, který byste chtěli, rád se na ně během procesu navrhování podívám. Postačí však i jednoduchý náčrtek. Tuto představu většinou zachytíme v náčrtku. Potřebuji vědět nejenom to, z jakého materiálu budu šperk tvořit, ale také jeho rozměry, velikost prstenu, délku řetízku nebo náramku a k jaké příležitosti je šperk určen. Budeme tvořit překvapení a nemáte představu, jak má šperk vypadat? Nevadí.

Ujasníme si to společně a budeme brát v úvahu životní, pracovní a osobní styl nositele, tak abychom zajistili, že se šperk, perfektně hodí. Jakmile si ujasníme design, promluvíme si také jaký druh kamene hledáme. Prohledám rozsáhlou síť důvěryhodných dodavatelů, abych našel vhodné možnosti pro váš budoucí šperk. Často poskytuji několik možností na výběr podle vašich preferencí a rozpočtu. Tento proces může trvat jen jeden den, ale také jeden měsíc, v závislosti na tom, co hledáme, jak vzácný je kámen a kolik možností zpracujeme, než najdeme „ten pravý“.

Cenová nabídka

Pokud máte představu o rozpočtu, bude to určitě užitečné. Podle něho si jasně vydefinujeme možnosti výroby. Nejenom materiál, ale také kupříkladu velikost a druh kamene či jeho kvalitu. Pokud rozpočet neznáte, mohu vám poskytnout představu o nákladech a provést vás všemi možnostmi – poradit ohledně materiálů a drahokamů, perel či diamantů. Vezměte prosím na vědomí, že výroba na zakázku je jedinečná a vysoce personalizovaná, proto ceny zakázkové výroby začínají na minimální částce 5 000,- Kč. Po schválení ceny a před zahájením jakékoli práce vás požádám o uhrazení zálohy. Ta se vypočítává od procenta z domluvené finální ceny, minimálně však 2 000,- Kč. Zůstatek se poté doplácí po dokončení.

Realizace šperku

Dle typu šperku a zakázky, zvolím výrobní postup. Často je nejvhodnější, vytvořit ručně voskový 3D model. Následuje výroba metodou ztraceného vosku. Vždy ale s vysokým podílem ruční práce a kreativity. Ručně tvořím také přímo ze zlata, základní „kostru“ šperku. U náročnějších zakázek, využívám spolupráci z 3D designérem a tiskárnu.

Domluvíme si zkoušku

Společná cesta k tomu pravému klenotu. Chci, aby vše bylo perfektní a podle vašich představ, proto vás v průběhu výroby pozvu na zkoušku, možná i vícekrát. Ověříme si kupříkladu velikost polotovaru, který si již můžete vyzkoušet. V případě, že se nemůžete dostavit, nezoufejte. Všechno vám kvalitně nafotím a společně zkonzultujeme návrh přes předem domluvené médium. Pokud byste chtěli provést nějaké změny, udělám to na základě vaší zpětné vazby, právě v tento moment.

Společná cesta k tomu pravému klenotu. Chci, aby vše bylo perfektní a podle vašich představ, proto vás v průběhu výroby pozvu na zkoušku, možná i vícekrát. Ověříme si kupříkladu velikost polotovaru, který si již můžete vyzkoušet. V případě, že se nemůžete dostavit, nezoufejte. Všechno vám kvalitně nafotím a společně zkonzultujeme návrh přes předem domluvené médium. Pokud byste chtěli provést nějaké změny, udělám to na základě vaší zpětné vazby, právě v tento moment.

Dokončení šperku

Poté, co mi odsouhlasíte polotovar, usadím kameny a šperk dokončím. Spolupracuji s našimi vysoce kvalifikovanými klenotníky a dodavateli, abych zajistil, že váš design bude pečlivě zpracován. Ručně vyráběné šperky vyrábím již více než 20 let a věnuji se výjimečnému řemeslnému zpracování v každém detailu.

Úžasné odhalení!

Váš hotový design bude zabalen do mého luxusního obalu, připraven k vyzvednutí nebo k doručení kamkoli na světě. Teprve v této fázi požaduji doplatek smluvené ceny při odběru nebo odeslání. Vaše vzrušující cesta na zakázku končí naprosto jedinečným šperkem, který bude navždy váš.
Chcete získat vysoce kvalitní šperky? V případě dotazů mě prosím kontaktujte.

PROSÍM O ZPĚTNOU VAZBU

Udělal šperk příjemci radost? Sedí prsten dobře? Dejte mi prosím vědět, jak jste s výsledkem spokojeni. A pokud šlo o překvapení či zásnubní prsten, nabízím případnou úpravu zcela zdarma. Jedině jeho stvořitel se o šperk postará nejlépe. Každý kus šperku na zakázku zadaný v Martin Brindza – zlatník je zcela ručně vyrobený, od montáže až po leštění a puncovní značku. Díky pečlivému přístupu vám mohu na šperky z mé dílny dopřát, doživotní záruku.

Zásnubní prsteny na zakázku

Nic nectí zvláštní vztah a manželský závazek tak, jako krásný zásnubní prsten na míru. Ať už upřednostňujete nadčasový klasický zásnubní prsten nebo něco neobvyklejšího, mohu oživit sen s ohromujícím designem. Nemohl by existovat lepší způsob, jak symbolizovat vaši společnou budoucnost než pomocí zásnubního prstenu na míru. Pokud jsme se nedomluvili jinak, zásnubní šperk předávám běžně do 2 týdnů.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte.

Zakázkové snubní prsteny

Chápu, že váš snubní prsten je velmi speciální šperk. Snubní prsten na míru je skutečnou oslavou vaší jedinečné lásky a vzájemného závazku. Na zakázku můžu vytvořit váš snubní prsten tak, aby sledoval tvar vašeho zásnubního prstenu a vyrýt speciální zprávu nebo jednoduchou připomínku data. Pokud jsme se nedomluvili jinak, snubní prsteny předávám běžně do 2 týdnů.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte.

Leave a Reply

eighteen + 17 =